Все аккаунты

КАНАДКА

Канадка - класична, досить легка у виконанні, стрижка. Вона завжди була популярною. Це стиль, екстравагантність, комфорт, універсальність та «незалежність» від кольору та довжини волос. Час не має впливу на цю гарну і зручну стрижку. Різні джерела стверджують, що мода на «Канадку» прийшла зі спорту, з далеких 70-х, а точніше з хокею, представники якого користувалися тоді великою популярністю. Також вважається, що  саме хокеїсти збірної Канади стали прикладом та є початківцями цього образу.

Перукар Світланаканадка у класичному виконанні - це стрижка рівномірно по усій довжині волосся. У більшості випадків вона голиться ножицями. Можна назвати її «подовженим полубоксом))). Довжина може бути різною – у залежності від побажань клієнта.

Про переваги. Канадка підкреслить ваш стиль, надавши трохи дорослості хлопчикам, виділивши риса обличчя дорослим та привнесши бадьорості більш віковим чоловікам. Вона зробить ваш образ мужнім, дорослим, елегантним та підкреслить переваги у зовнішності.

Довге волосся залишається на лобній та тім’яної зонах. Використання ножиць дозволить зробити плавний перехід від маківки до низу. Популярна серед спортсменів з огляду на її практичність. Сучасна молодь зачісує волосся в гору, а старше покоління кладе на бік.

Канадка. 9 мм  збоку, 2.5 см зверху. Вік чоловіка 46 років. Фото

Канадка чи ні. Якщо маєш овальну чи правильну форму обличчя, то обирай цю стрижку. Якщо ж в тебе прямокутна форма, то довге волосся візуально подовжить обличчя, та не стане пасувати власнику. Обирай канадку, якщо бажаєш змінювати свій образ – укладай пасма назад чи вбік, та отримай класичну версію, або ж зафіксуй власні пасма за допомогою фіксуючого воску, та рушай на корпоратив. А може, взагалі, вмикай режим ультра моди, та твори власні варіації. Успіху у спробах!  

PS: майстри перукарні Alex чекають саме тебе для виконання канадки. Із цією стрижкою ти зможеш миттєво змінювати свій стиль, підкреслиш переваги власної зовнішності та отримаєш впевнений, мужній та елегантний образ.