Все аккаунты

БОБРИК

«Бобрик» - це зачіска з коротким чи середнім волоссям та рівною площею на маківці. Між тім’яною та скроневими зонами немає плавного переходу, також відсутній чубчик, а різниця у довжині між пасмами не перевищує 2 - 2.5 сантиметрів. На вигляд, завдяки рівному та жорсткому волоссю, вона нагадує бобра, чому й отримала свою назву. Увага, це дуже складна стрижка! Вона має "свої секрети" і тільки професійний майстер – перукар зможе виконати її кваліфіковано, та взагалі, визначити – чи підійде вона саме Вам!

«Бобрик» - це елегантність, простота, універсальність та гармонійне поєднання із різноманітними образами. Власник цієї стрижки почуватиме себе зручно у будь яких ситуаціях – на вечері із друзями, спортивному тренуванні, серед родини або на роботі. Стрижка «перевірена» часом, та користується попитом прихильників вже не одне століття! Коротко підстрижене волосся асоціюється із щетиною бобра, отже і назва зачіски, звісно ж, походить саме звідти.

За останній час «Бобрик» еволюціонував у декілька варіантів – наприклад скронева зона використовується для малюнків з ліній різних конфігурацій, різноманітних візерунків. Також перукарі сучасності виконують «Бобрик» із бородою, голять скроневі зони повністю при короткому варіанті, або залишають трохи довжини при середньому. До цієї стрижки дуже пасує щетина маленької чи середньої довжини.

«Бобрик» дуже цікаво виглядає, дає індивідуальність, комфорт, та відокремлює у натовпі. Щоб мати стрижку «Бобрик» треба майже повністю вибрити волосся у скроневій та потиличній зонах, а волосся на маківці та у тім’яній зоні вистригти рівною площею, уклавши його до верху та зробивши своєрідним обрамленням майданчика. Так, ця стрижка схожа із стрижкою «Їжачок», але це не він))).

Перукар Світлана: волосся на голові у людини росте догори, до низу, чи в усі напрямки по кругу. «Бобрик» робиться на рівному волоссі, котре стирчить до гори, чи в кругову. Волосся може бути різної довжини. Виконується як машинкою, так і ножицями, у залежності від довжини зверху чи з низу, котра забажалася клієнтові. Стрижка «Бобрик» - це щось середнє між «Їжачком», та «Площадкою». При рівному майданчику, «Бобрик» має округлий перехід з боків».

«Бобрик» завжди користувався популярністю серед представників самих різних напрямків, маючи серед своїх прихильників відомих акторів як нашого часу, так і минулих років, та навіть вчених – фізиків світового масштабу. Дивіться фото із цією зачіскою акторів кіно Дольфа Лундгрена та Ченнінга Татума, а також Лауреата Нобелівської премії по фізиці у 1903 року – П’єра Кюрі.  

Отже, якщо ти – стрункий, із довгою шиєю, маєш густе, коротке волосся, то «Бобрик» - для тебе! А власникам овальної форми обличчя, він пасуватиме найбільше!

Якщо ж, ти – маєш коротку шию, ламке, м’яке чи рідке волосся, то спробуй інші варіанти! 

PS: шановні чоловіки, дивіться будь ласка цікаві фото на сайті, підбирайте власні варіанти! А також відвідуйте перукарню Alex, замовляйте стрижку «Бобрик», та майте крутий «бобровий» вигляд!