Все аккаунты

ПОЛУБОКС

Стрижка полубокс відрізняється від свого старшого брату – стрижки бокс – довжиною волосся, котре на тім’яній зоні досягає максимальної довжини – не більш ніж 7-8 сантиметрів. Полубокс має плавний  перехід від меншої до більшої довжини, а зона переходу розташовується трохи нижче ніж в боксу. Волосся у полубоксі росте у довжині від скронь та потилиці до маківки.

Це класична стрижка, власники котрої випромінюють енергію, рішучість, впевненість та сміливість. Особливо ті, хто до гарної зачіски має також накачані м’язи та гарну статуру. Мода на цю стрижку була і є завжди. Особливо люблять її спортсмени, оскільки коротке волосся не заважає на змаганнях, потребує мінімального догляду, а також гарно виглядає. Ось чому серед її прихильників так багато футболістів, борців, та, звісно ж, боксерів.

Переваги полубоксу. Стрижка допускає чолку, яку використовують для корекції рис обличчя. Вона укладається у залежності від довжини та стилю зачіски, а більш довге волосся дозволяє сховати недоліки черепної коробки. Класичний полубокс виконується без чолки, та візуально піднімає лоб. Він підходить клієнтам із більш рідким волоссям, оскільки чолка із ним не буде мати нормального вигляду.

Ось фото хлопця із стрижкою полубокс. Короткий низ, стрижка виконана ножицями, чолка на бік. А цей клієнт на фото, має руде волосся, котре стирчить. Щоб прибрати волосини, що стирчать, машинкою було зроблене зістригання по росту волосся. Стрижка полубокс. Фото. Бокові зони вибриті під нуль. Хлопець віком 25 років. 

Полубокс. З боків шістка, а зверху ножиці. Фото.

Обирай полубокс, якщо в тебе округла, квадратна, чи прямокутна форма обличчя або гарна фігура. Якщо бажаєш виглядати мужньо та сміливо, та при цьому майже не витрачати часу.

Підбирай інші варіанти, коли маєш витягнуте обличчя, три кутову форму обличчя чи худорляву статуру. Або починай відвідувати спортзал, а вже після приходь по полубокс.

PS: перукарі Alex чекають саме на тебе, та пропонують наступні варіації стрижки полубокс: класичний, с чолкою, с пробором, мілітарі, подовжений.