Все аккаунты

ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ

Перукарня Alex пропонує представникам сильної статі наступні варіанти чоловічих стрижок.

«Бокс» та «Полубокс» – стрижки, які актуальні практично для усіх чоловіків та не залежить від форми черепа, структури волосся, його кольору та об’єму. У стрижки «Бокс» волосся коротке, а у «Полубокса» - трохи довше. Також ці стрижки припускають повільний перехід з однієї довжини до меншої, причому у «Полубокса» зона переходу розташовується трохи нижче. Ось на фото відомий актор Джейк Джилленхол, та спортсмени Конан Макгрегор і Тоні Белью із стрижкою "Бокс". А ось фото "Полубоксу" для чоловіків у нашої перукарні.

Андеркат: класичний, короткий, середній, подовжений, с пробором, покладений на бік, із вибриванням скроневої зони під нуль, із повільним чи різким переходом, із довгим чубчиком, текстурований, дитячий, лініями чи візерунками, асиметричний. 

«Канадка» - у сучасному варіанті – це акуратність, універсальність, простота у догляді та можливість кардинальної зміни власного іміджу. Це волосся більше ніж середньої довжини, яке укладається назад та скорочується від чола до маківки. На скронях та потилиці волосся максимально скорочується.

«Кроп» - стильна універсальна стрижка як для хлопчиків, так і для дідусів. Мінімальна довжина на потиличній та бокових зонах та плавний перехід до лобової, із більш довгим волоссям, зони. Підходить більш струнким чоловікам середнього віку, а також популярна серед чоловіків зрілого віку, в яких кількість волосся зменшується. Дивіться фото.

«Бобрик» - це зачіска з коротким чи середнім волоссям та рівним "майданчиком" на маківці. Між тім’яною та скроневими зонами немає плавного переходу, а ззаду вона нагадує бобра, чому й отримала свою назву. Це дуже складна стрижка і тільки майстер – перукар зможе виконати її кваліфіковано та взагалі визначити – чи підійде вона саме Вам!

«Площадка» або «Платформа» чи «Майданчик» - стрижка, яка прийшла до нас з Америки, де була дуже популярною серед воєнних. Вона припускає волосся середньої довжини зверху – на верхівці, та більш коротке на потиличній та скроневій зонах. «Площадка» - це стиль, індивідуальність та креатив, а також зона експериментів із власною зовнішністю.

«Пампадур» - стрижка, коли довге волосся формує ефект у верхній частині голови, а на потилиці та у скроневих частинах значно коротше. У верхній частині волосся повинно бути об’ємним та також скорочуватися у довжині від передньої частини до потилиці. Із впевненістю можна вважати цю стрижку однією з найпопулярніших, а також найвідоміших у світі.

«Ірокез» - це неповторність та яскрава індивідуальність його власника. Він дає міцний ефект, виділяючи носія стрижки серед безмежного моря їх варіантів. І коротко цей варіант майстрової творчості можна описати так – «Тільки ТИ!». «Короткий ірокез» - має найбільшу популярність серед інших ірокезів, а самих варіантів укладання цієї стрижки досить багато.

«Їжачок» - класична стрижка, котра знов набирає популярності у наші дні. Причому сучасні чоловіки – модники пробують, і досить вдало, експериментувати із довжиною волосся. Цією стрижкою користуються, як правило, представники молодого покоління, а більш вікова чоловіча аудиторія використовує інші варіанти.

«Подовжена»  - ця стрижка допускає довжину волосся аж до підборіддя. Довге волосся візуально витягує обличчя, а стрижка ідеально підходить тим, хто має широке обличчя. Користується попитом ця стрижка переважно у молоді. 

"Pico" або "Uve" - одна з найпопулярніших у Іспанії стрижок. Зберігаються кучерики, а ти хто візуально бажає подовжити потиличну частину, можуть регулювати висоту стрижки. Це фото зроблено в Іспанії.

"Поголені скроні" - стрижка, де скроневі зони вибриваються повністю, але із різною висотою вибривання. На фото прихильники цього варіанту.  

Фотоматериалы

Чоловіча стрижка АНДЕРКАТ
Чоловіча стрижка АНДЕРКАТ
Бобрик
Стрижка Бобрик

Видеоматериалы

Лучшие мужские стрижки 2023
Лучшие мужские стрижки 2023 / Как выбрать прическу?
Мужские стрижки и их названия
Мужские стрижки и их названия | Мужские стрижки по названиям Ева Лорман
МУЖСКИЕ ПРИЧЕСКИ
МУЖСКИЕ ПРИЧЕСКИ | Простой Способ Выбрать Мужскую Стрижку | 5 стильных Мужских Причесок
Как подобрать стрижку мужчине
Как подобрать стрижку мужчине и скорректировать форму лица? | Мужские стрижки, которые тебя спасут!