Все аккаунты

ПАМПАДУР

Пампадур - стрижка, коли довге волосся формує ефект у верхній частині голови, а на потилиці та у скроневих частинах є значно коротшим. У верхній частині волосся повинно бути об’ємним та також скорочуватися у довжині від передньої частини до потилиці. Пампадур - це завжди підняте волосся над лобом, це ознака власника стрижки, що одразу привертає до себе увагу!

Із впевненістю можна вважати цю стрижку однією з найпопулярніших, а також найвідоміших у світі. Пампадур чоловіки стали використовувати пізніше за жінок, а її початківцем була маркіза де Пампадур, вона ж Жанна-Антуанета Пуассон – відома усьому світові коханка короля Людовика XV. Починаючи з середини XX століття чоловіки більш активно обирають Пампадур, та до сьогодні, з усіма її варіаціями, вона міцно тримається серед ультрамодних стрижок світу моди.  

Класичний пампадур передбачає довге, покриваюче усю площу голови, волосся, котре на скронях та потилиці не контрастує із волоссям на маківці. Пампадур дуже схож з андеркатом, однак волосся має об’єм, в той час як в андеркаті зачесується  назад. Вона не має вікових обмежень і робиться усім. Виключення становлять діти, батькам котрих не слід забувати, що пампадур потребує щоденної укладки.

Ось сивий чоловік із стрижкою пампадур. Щоб сховати залисини, зверху відрощуються довгі волоси, котрі закривають усю верхню частину, а також залисини ззаду. Фото.

Пампадур підійде тим, хто має округле або ж квадратне обличчя, бо візуально подовжує його форму.

Шукати інший варіант необхідно тим, хто має вузьке обличчя. Таким чоловікам треба уважно ставитися до об’ємного чубчика, котрий має пампадур, оскільки він візуально витягує форму.  

PS: перукарі Alex із задоволенням втілять у життя ваші самі сміливі фантазії, та пропонують наступні варіації стрижки пампадур: із пробором, чолкою, освітленими кінчиками, с тушкованими скронями, а також мікс пампадур-ірокез. Чекаємо на вас!