Все аккаунты

БОКС

Бокс – одночасно модельна, воєнна, ділова чи спортивна стрижка. Мінімалізм, універсальність і простота – її характерні риси, з-за наявності котрих стрижка користується великою популярністю. Дуже проста у догляді, вона економить ваш час, та пасує усім представникам сильної статі.

Про варіанти. При класичному варіанті волосся на скроні і потилиці коротше за іншу масу, а на маківці теж у залежності від неї. У спортивному ж боксі, скроневі зони та потилиця голяться дуже коротко, вони можуть як виразно виглядати та бути прикрашені лініями чи малюнками, так само як і бути вистрижені під нуль. Якщо ж до душі брутальний образ, обирай короткий варіант, який круто виглядає з оголеними скронями. Також є подовжений варіант боксу – із відсутністю вибривання, та наявністю волосся на скронях та потилиці.

Ось фото стрижки бокс машинкою майже під нуль. 

Обирай бокс, якщо маєш овальну, квадратну чи прямокутну форму, а також пряме волосся – бокс твій ідеальний варіант. Чоловіки які мають темне волосся, бокс пасує найбільше. За рахунок контрасту, він ідеально виглядає у шатенів та брюнетів.

Шукай інший варіант, якщо ти маєш асиметрію обличчя, чи три кутову форму, то стрижка може підкреслити ці недоліки. Або в тебе є шрами на голові, які можуть бути видні або дуже кучеряве волосся, то обережно прогнозуй власний вигляд, та не поспішай із вибором. Також варто поміркувати над іншою стрижкою тим, хто має тонку шию та худорляву статуру.  

PS: перукарі Alex із задоволенням виконають для тебе один із наступних варіантів боксу: класичний, спортивний, короткий під машинку, подовжений, із прямою чолкою, із пробором, із плавним переходом, із асиметрією, із різким переходом, із лініями, малюнками чи візерунками. Чекаймо вас!