Все аккаунты

АНДЕРКАТ

«Андеркат» - універсальна стрижка для любого віку, в котрій волосся зачісується назад, а пасма контрастують між собою власною довжиною. Коротке чи повністю збрите волосся на скроневій частині та довге зверху не мають плавності у переході, що дозволяє одразу впізнати цю стрижку серед інших. А власник стрижки може легко змінити зовнішність поклавши набік волосся різної довжини, та отримавши один з її варіантів – «Андеркат на бік». Вона зустрічається скрізь та актуальна для самих різних образів та ситуацій. 

Власникам густого та жорсткого волосся можна без вагань пробувати андеркат. Ось як виглядає андеркат із вибриванням під «нуль» скроневої зони. Довжина волосся зверху – майже 5 сантиметрів. Їх можна зачісувати на бік, але клієнт воліє зачісувати назад. А ось стрижка андеркат із пробором збоку. Виконувалася вона з нуля з плавним переходом до гори з однієї сторони, та різким переходом з іншої. Чубчик теж підбривався, щоб наш «вихор» не заважав клієнтові зачісувати волосся назад. Також була виконана корекція бороди, однак акценту на її виконання не було. Це також андеркат із пробором, від нуля – до верху. Фото. Верх 10 см. В нас дуже великі вихори на чолці, пробор ми прорізали, щоб зробити акцент на стрижці андеркат. Дивіться також фото стрижки андеркат із акцентом на чолку, довжиною 12-15 см. Збоку довжина волосся 6 мм. А також фото стрижки із акцентом на зачісування на бік. Стрижка андеркат. Фото. Парубок приніс із собою фото стрижки та мав бажання мати аналогічний вигляд. Фото.

Про схожість. Стрижка схожа на пампадур, однак має довге укладене волосся ближче до голови, в той час як в Помпадура воно укладається вище. Також Помпадур має плавні переходи між зонами, чого не має андеркат. Також андеркат має істотну схожість із стрижкою Британка, однак остання має зачесаного назад або природно звисаючого чубчика.

Про догляд. При догляді власнику знадобляться лаки, гелі, муси чи фіксуючи воски, але якщо волосся слухняне, то фіксування не потрібне. Крім щоденного догляду  потрібне періодичне оновлення стрижки. 

Андеркат чи ні. Якщо маєш невеликий зріст, то андеркат зробить твою фігуру більш витягнутою. Також при круглому обличчі ця стрижка витягне його овал, а тим хто має тонкі риси підійде асиметричний варіант.  Дуже пасує ця стрижка власникам бороди. А ті хто має прямі пасма можуть обирати андеркат із пробором.  Ось так виглядають із «Андеркатом» Бред Піт та Девід Бекхем.

PS: майстри перукарні Alex чекають тебе для виконання одного з наступних варіантів цієї цікавої стрижки: класичний, короткий, середній, подовжений, с пробором, покладений на бік, із вибриванням скроневої зони під нуль, із повільним чи різким переходом, із довгим чубчиком, текстурований, дитячий, лініями чи візерунками, асиметричний.