Все аккаунты

КРОП

«Кроп» - стильна універсальна стрижка як для хлопчиків, так і для дідусів. Мінімальна довжина на потиличній та бокових зонах та плавний перехід до лобової, із більш довгим волоссям, зони. Підходить більш струнким чоловікам середнього віку, а також популярна серед чоловіків зрілого віку, в яких кількість волосся зменшується.

Ця стрижка не потребує багато часу і може виглядати зачіскою із укладанням волосся на різні боки, або демонструвати легке безладдя на голові власника. Усі варіанти гарно виглядають, а для переходу від хаосу до порядку, чи навпаки, достатньо лише кількох рухів руки або гребінця.

Для виконання стрижки майстер – перукар повинен мати у розпорядженні не менш ніж 8 сантиметрів вашого дорогоцінного волосся. А майбутній власник зачіски може розраховувати навіть на «подовжений кроп». Спочатку треба провести горизонтальні лінії від скроневої зони до потиличної, та прорахувати довжину волосся низової частини голови, оскільки деякі види «Кроку» передбачають перехід між зонами. Далі машинку у руках перукаря змінюють ножиці, місією яких повинні стати визначення оптимальної довжини та гармонійне філірування пасм клієнта.   

Перукар Світланакроп може бути виконаний на довжину від 2 до 6 сантиметрів. Головне у цієї стрижки – рівно оголена чолка по лінії росту чолкового волося.

PS: бажаєш бути стильним, та не витрачати багато часу на зачіску, то обирай «Кроп». А твоя «недбалість» зіграє тобі на користь та приверне увагу інших незалежно від твого одягу. Отже елегантне безладдя чи акуратний хаос – вирішувати тобі, оскільки ця універсальна стрижка лічить майже усім! Ось такий він – «Кроп»!