Все аккаунты

Чому ALEX

Чому саме Alex?

Клієнти, котрі приходять на стрижку ,а також наші знайомі та друзі, часто питають нас, чому назва перукарні Alex? Чому ні Світлана або Марина ,чи Світлана та Марина, а саме Alex?

Все дуже просто. Олександр та Олександра – по нашому, а англійською – Alexandr чи Alexandra. А скорочено – Alex. Звідси і назва нашої установи – перукарня Alex!

Ім’я Олександр є одним з більш розповсюджених імен у світі. Є Олександр серед чоловіків та Олександра серед жінок. Отже назва перукарні символізує та відображує ім’я найбільшої частини її відвідувачів. Ні наші імена чи прізвища, або їх абревіатуру, а саме ім’я частини аудиторії відвідувачів, як натяк на першорядне значення та працю саме для клієнтів перукарні! Досить прагматично, як на наш погляд.

До нашої перукарні ми працювали у «Експрес перукарні», де більшість клієнтів, саме чоловіки. Безумовно, є і жінки, але чоловіків – більшість. Ми бажали як мінімум вирівняти це співвідношення, тому що жіночі стрижки – це завжди виклик, бо кожний майстер полюбляє творчій процес і мріє про гарний результат та цікаве виконання, а також не приймає нудність та одноманітність.  Ми мали бажання розширити асортимент послуг, а також надавати клієнтам перукарні повне обслуговування, що передбачає також миття голови, чого на превеликий жаль не було у «експресі». А який перукар чи майстер не бажає працювати із чистим волоссям? Та ніякий!. Бо кожен майстер повинен захоплюватися власною працею із натхненням перетворюючи бажання клієнта чи клієнтки у реальність! Отже сьогодні перукарня Alex надає відвідувачам повний цикл послуг, а майстри завжди чекають по виклики від власних клієнтів на виконання різноманітних замовлень.   

З повагою, перукарня Alex.